listopada 24, 2017

NOCKA W SZKOLE

W nocy z 24/25.11.2017 r. wszyscy uczniowie klas trzecich - wraz ze swoimi wychowawczyniami (Jolantą Piekut i Beatą Dybał 3a, Joanną Pellar 3b, Renatą Florkiewicz 3c, Beatą Wlach i Klaudią Krawczyk 3d) i opiekunami - mieli możliwość przeżycia niesamowitej przygody, jaką była NOC W SZKOLE.
Wszystko zaczęło się w piątkowy wieczór - o godzinie 18:00. Kiedy nasi pozostali koledzy z innych klas rozpoczynali weekend, MY wróciliśmy do szkoły, zabierając z sobą plecaki, karimaty, śpiwory i … oczywiście piżamki. Cały wieczór był pełen wrażeń. Najpierw rozlokowaliśmy się w naszych klasach, aby przygotować wszystko jak należy. Pierwszą atrakcją były rozgrywki w zbijanego, w których prócz uczniów brały udział panie. Odwiedziły nas również: Dyrektor Katarzyna Gładczak oraz Wicedyrektor Jadwiga Gaszek. Postanowiły zobaczyć, czy aby dobrze się bawimy. Było super!
Po krótkim odpoczynku czekała druga przygoda: zabawa w podchody w ciemnościach szkolnych korytarzy. Mieliśmy do dyspozycji latarki. Do celu, jakim była słodka niespodzianka, prowadziły nas strzałki, które wskazywały drogę. Nie było łatwo – trzeba było wykonywać kolejne, napotkane na trasie zadania.
W czasie przerwy na kolację, zjedliśmy pyszną pizzę. W klasach słuchaliśmy ulubionych baśni, wykonywaliśmy prace plastyczne i braliśmy udział w nocnym seansie filmowym. Oczywiście nie mogło zabraknąć nocnej bitwy na poduszki! Po tak intensywnym wieczorze zostały już tylko toaleta i ciepły śpiworek.
Wszyscy obudziliśmy się kolejnego dnia gotowi na wspólną, poranną gimnastykę. W tak wyśmienitych humorach wróciliśmy do swoich domów.
Składamy serdeczne podziękowania Dyrekcji, Paniom wychowawczyniom i Rodzicom, którzy sprawowali nad nami całonocną opiekę.


Copyright © 2017 sp2 , Cieszyn