listopada 06, 2017

ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w IX edycji ogólnopolskiej  akcji  ekologicznej,  pod hasłem:

“ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY
ATRAKCYJNE NAGRODY CZEKAJĄ


SZCZEGÓŁY  KONKURSU:
CO ZBIERAMY? TELEFONY KOMÓRKOWE BEZ BATERII. Stan techniczny telefonów nie ma żadnego znaczenia. Telefon nie musi być sprawny i może być uszkodzony bądź w częściach.
TERMIN ZBIÓRKI 20, 21, 22 LISTOPADA 2017 R. TRZECIA LEKCJA. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody przejdą do klas i zbiorą zużyte telefony.
HASŁO: KAŻDA KLASA PROPONUJE HASŁO EKOLOGICZNE ZWIĄZANE ZE ZBIÓRKĄ.
JAKIE SĄ NAGRODY?
a.    Wszystkie szkoły i przedszkola które zbiorą powyżej 2 kg telefonów otrzymają kupony firmy Sodexo według przelicznika: 1 kg = 5 zł.
b.    Cyfrowe aparaty fotograficzne.
c.    Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu (np. tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, odtwarzacz DVD, monitor, drukarka, smartfon, konsole i gry video, gry edukacyjne, zapas papieru do ksero itp.), do wyboru przez  szkoły.

W tej akcji ekologicznej każda szkoła otrzyma nagrodę oraz każda szkoła ma JEDNAKOWE szanse, ponieważ w kategorii nagród w punkcie (a,b) liczy się wyłącznie aktywność wyrażona w relacji ilości kg telefonów do ilości uczniów w szkole.


Zapraszamy do aktywnego  uczestnictwa!
                                               Karina Pasterny

Copyright © 2017 sp2 , Cieszyn