lutego 05, 2019

II MIEJSCE W FINALE POWIATOWYM

5. lutego br. - w hali sportowej przy SP2 - odbywał się finał powiatu cieszyńskiego w koszykówce dziewcząt. Do rozgrywek przestąpiły trzy szkoły z Górek Wielkich, Wisły i SP-2 Cieszyn.
W pierwszym meczu spotkały się szkoły z Górek i gospodarze. Od samego początku dziewczyny grały bardzo dobrze, zarówno w obronie, jak i ataku, co miało swój wymierny efekt w postaci przewagi punktowej. Mecz do samego końca był pod nasze dyktando i zakończył się naszym zwycięstwem!!!.
W następnym spotkaniu graliśmy ze szkołą z Wisły. Początek meczu należał do nas i do przerwy schodziliśmy jako zwycięzcy. Niestety, druga połowa nie należała do nas, łatwo straciliśmy punkty
i przewagę w meczu, w pewnym sensie wynikało to ze zmęczenia, gdyż dziewczyny grały drugi mecz z rzędu!. Końcówka meczu była bardzo wyrównana i do ostatnich sekund mecz mógł zakończyć się naszym sukcesem. Niestety przegrywamy 25:21, ale mamy II miejsce w finale powiatowym w koszykówce dziewcząt...Ogromny sukces i gratulacje dla  wszystkich dziewczyn!!!!
 Nasza reprezentacja: Dominika Bajda, Maja Rymanowska, Weronika Tokarczyk, Oliwia Lizak, Julia Wajner, Laura Iwaniec, Kamila Cieślar, Karolina Szymczak, Weronika i Wiktoria Pocha, Nadia Biegun, Kinga Dorulok