września 30, 2018

KOLEJNA UDANA IMPREZA!

W ostatnią sobotę września, dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców oraz Dyrekcji i Grona Pedagogicznego, odbył się festyn Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie.. Zorganizowano go na terenie obiektu sportowego ,, Pod Wałką”.  
Wspólne biesiadowanie rozpoczęło się o godzinie 13.00. Wśród wielu atrakcji znalazły się m.in. występ szkoły,, Passo”, malowanie twarzy, sztuka origami czy kiermasz rękodzieła. Nie zabrakło także pokazów straży pożarnej, zawodów sportowych oraz występu absolwenta ,,Dwójki” – Sebastiana Sikory.
- Udała się nasza kolejna impreza! Przede wszystkim cieszy mnie fakt, że wzięło w niej udział tak wiele osób. Poza tym dopisała pogoda, co o tej porze roku należy do rzadkości – stwierdził przewodniczący Rady Rodziców – Krzysztof Neścior, natomiast dyrektor szkoły – Katarzyna Gładczak  - powiedziała:
- Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w zorganizowanie festynu szkolnego. Mam nadzieję, że kolejne wspólne imprezy szkolne będą równie udane jak dzisiejsza.

Aleksandra Melcher
Copyright © 2017 sp2 , Cieszyn