maja 15, 2017

ŻONKILOWY TORT NADZIEI

        W dniu 12 maja 2017 r. w sali sesyjnej cieszyńskiego Ratusza odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego „Żonkilowy tort nadziei” zorganizowanego przez wolontariuszy domowego Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty w Cieszynie  Celem konkursu była popularyzacja idei wolontariatu hospicyjnego oraz wiedzy na temat działań hospicjów w ramach kampanii „Pola Nadziei”.
W  gali uczestniczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie wraz z opiekunami.  Gratulacje, dyplomy i nagrody od burmistrza miasta Ryszarda Macury i Doroty Kani, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych Hospicjum im Łukasza Ewangelisty odebrali:
Dominik Przywara – uczeń klasy 2a, za pierwsze miejsce w kategorii szkół podstawowych oraz Natalia Cholewa  - uczennica klasy 2a za trzecie miejsce w tejże kategorii. Opiekunami uczniów są p. Jolanta Piekut i p. Beata Dybał.

Specjalną nagrodę - za przygotowanie  logo konkursu plastycznego cieszyńskich "Pól Nadziei" - otrzymała p. Barbara Rewig wraz z uczniami oddziału integracyjnego – klasy 3d naszej szkoły.
Copyright © 2017 sp2 , Cieszyn